img img img img

Blog

غذای پرسنلی ارزان

غذای پرسنلی ارزان

یکی از موارد مهمی که برای سازمان‌ها، ارگان‌ها، ادارات، کارخانه‌ها، دانشگاه‌ها و… حائز اهمیت می‌باشد، تهیه غذای اداری ارزان است. برخی کارمندان ادارات، سازمان‌ها، شرکت‌ها و… ساعات طولانی را در محیط کار سپری می‌کنند. بنابراین لازم است توسط خود یا کارفرما اقدام به تهیه غذای پرسنلی کنند. تنوع در غذاهای پرسنلی بسیار فراوان است.

به طوری‌که پرسنل می‌توانند با توجه به سلیقه و ذائقه خود نسبت به سفارش و خرید غذای پرسنلی اقدام کنند. کیفیت غذا، استفاده از مواد درجه یک، نوع غذا و… تاثیر زیادی بر رضایت افراد خواهد داشت. غذاهای اصیل و ایرانی از طعم و مزه بسیار خوبی برخوردار هستند. بکارگیری انواع سبزیجات، گوشت، حبوبات و… در پخت غذا تضمین کننده سلامتی افراد می‌باشد.

 

 

 

انواع غذای پرسنلی 

غذاهای پرسنلی از درجه بندی برخوردار هستند. جهت پخت غذای شرکتی ارزان از برنج‌های مختلفی استفاده می‌شود. معمولا جهت پخت خورشت از گوشت‌های گرم یا یخ‌زده استفاده می‌شود. این بدان معنی نیست که غذاهایی که با مواد درجه دو آماده می‌شوند، فاقد کیفیت می‌باشند. تمام غذاها با توجه به نوع پخت از کیفیت بالایی برخوردار هستند. درجه بندی مواد غذایی تاثیر مستقیمی بر قیمت غذای پرسنلی خواهد داشت.

غذاهایی که با مواد درجه یک پخت می‌شوند، نسبت به سایر غذاها از قیمت بالاتری برخوردار می‌باشند. با توجه به این‌که پرسنل یک اداره، کارخانه، دانشگاه، شرکت و… به طور مداوم اقدام به سفارش غذا می‌کنند، بنابراین لازم است غذایی را انتخاب و خریداری کنند که در طولانی مدت مقرون به صرفه باشد. لذا شما می‌توانید جهت سفارش و خرید غذای شرکتی ارزان به وب‌سایت « گروه غذایی دیگان » مراجعه کنید.

غذای پرسنلی

لیست غذاهای پرسنلی

با توجه به تنوع غذاهای پرسنلی شما می‌توانید هر روز یک غذا را سفارش دهید. انواع غذاها همچون زرشک پلو با مرغ، خورشت قیمه، جوجه کباب، چلو کباب کوبیده، استانبولی، خورشت کرفس، کشک و بادمجان و… از جمله غذاهایی هستند که به عنوان غذای شرکتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. شما می‌توانید در کنار تمام غذاها، مخلفاتی همچون انواع نوشابه، ماست، ماست موسیر، سالاد و… نیز سفارش دهید.

انواع چلوکباب

از جمله غذاهایی که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است، انواع کباب‌ها می‌باشند. جوجه کباب، کباب کوبیده، کباب نگینی، کباب بختیاری و… از جمله کباب‌هایی هستند که در کنار چلو به عنوان غذای پرسنلی مورد استفاده قرار می‌گیرند. نوع کباب‌ها در تعیین قیمت غذا تاثیر گذار است.

غذای پرسنلی ارزان

انواع خورشت‌ها

خورشت‌ها دارای انواع مختلفی همچون خورشت قورمه سبزی، خورشت قیمه، خورشت کرفس، خورشت فسنجان و… هستند. جهت تهیه و پخت هر نوع خورشت مواد متفاوتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برخی خورشت‌ها به عنوان غذای پرسنلی درجه یک، برخی دیگر به عنوان غذای پرسنلی درجه دو و برخی دیگر به عنوان غذای پرسنلی ارزان جهت ارائه به مشتریان آماده می‌شود. نوع گوشتی که در انواع خورشت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، در مشخص شدن میزان قیمت غذاها تاثیرگذار می‌باشد.

بسته بندی غذای پرسنلی ارزان

یکی از مواردی که در ارسال غذای پرسنلی ارزان به سازمان‌ها، شرکت‌ها، ارگان‌ها و… از اهمیت زیادی برخوردار است، ارسال غذاهای پرسنلی با ظروف بهداشتی می‌باشد. معمولا ارسال غذاها با ظروف فومی و آلومینیومی صورت می‌گیرد. ظروف یکبار مصرف به عنوان ظروف بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این ظروف سازگاری بالایی با محیط زیست دارند. بنابراین سلامتی افراد را تهدید نمی‌کنند.

 

استفاده از این ظروف به شما کمک می‌کند پس از استفاده آن‌ها را دور بریزید. بکارگیری ظروف آلومینیومی و فومی جهت ارسال غذا، بسیار مقرون به صرفه می‌باشد. این ظروف به آسانی بازیافت می‌شوند. به همین دلیل غذاهای پرسنلی در ظرف‌های آلومینیومی و فومی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ظروف فومی در برابر حرارت و گرما از خود مقاومت نشان می‌دهند. این ظروف گزینه مناسبی جهت انتقال غذا محسوب می‌شوند. همه رستوران‌ها، بیرون‌برها و… استفاده از این ظروف را در برنامه روزانه خود قرار داده‌اند.

سفارش و ثبت غذای پرسنلی

شما می‌توانید بدون هدر دادن وقت، هزینه، انرژی و … جهت سفارش غذای کارخانجات اقدام کنید. آسان‌ترین و راحت‌ترین کار مراجعه به وب‌سایت « گروه غذایی دیگان » می‌باشد. این وب‌سایت تمام غذاهای خود را در گروه بندی متفاوتی قرار داده است. نوع غذا، میزان مواد تشکیل دهنده غذا، قیمت و… غذاهای پرسنلی در وب‌سایت قرار دارد. شما می‌توانید از این طریق روزهایی که به غذای پرسنلی نیاز دارید را ثبت و غذای مورد نظر خود را نیز انتخاب کنید. غذای ثبت شده در روز معین به محل کار شما ارسال خواهد شد.

شما می‌توانید جهت محل کار خود از طریق وب‌سایت درخواست کارشناس کنید. برای دریافت اطلاعات می‌توانید با کارشناسان « گروه غذایی دیگان » ارتباط برقرار کنید.

غذای پرسنلی

نظارت بر پخت غذای شرکت ها

یکی از افرادی که هنگام پخت غذای پرسنلی بر کار آشپزها نظارت دارد، سرآشپز می‌باشد. همه افرادی که اقدام به پخت غذای شرکتی می‌کنند، از سلامت کامل برخوردار هستند. غذاها در محیطی کاملا بهداشتی و تمیز آماده می‌شوند. قبل از پخت غذا کیفیت و مرغوبیت موادهای تشکیل دهنده غذا مورد تایید قرار می‌گیرند. غذاها به صورت کاملا بهداشتی و بدون ارتباط مستقیم با دست، در ظروف فومی و آلومینیومی آماده ارسال می‌گردند.

 

قیمت غذاهای پرسنلی

عوامل متعددی در تعیین قیمت غذاهای پرسنلی تاثیرگذار هستند. نوع غذا، میزان گوشت، نوع گوشت، نوع برنج، میزان برنج، نوع خورشت و… در تعیین قیمت غذای پرسنلی موثر می‌باشند. مخلفاتی که مورد استفاده قرار می‌گیرند، دارای قیمت یکسانی نیستند. با توجه به نوسانات قیمت در بازار، جهت خرید انواع گوشت، انواع برنج، لبنیات، انواع حبوبات، سبزی و… قیمت غذاهای پرسنلی نیز با نوسان روبرو می‌باشد.

غذایی که با گوشت گرم تهیه می‌شوند نسبت به غذاهایی که با گوشت یخ‌زده آماده می‎‌شوند، از قیمت بالاتری برخوردار می‌باشند. غذاهای پرسنلی درجه یک که با گوشت کشتار روز پخته می‌شوند، نسبت به غذاهای درجه دو از قیمت بالاتری برخوردار هستند. تنوع در غذاهای پرسنلی با کیفیت و خوشمزه به حدی زیاد است که شما می‎‌توانید نسبت به سفارش و خرید غذاها به آسانی اقدام کنید.

شما می‌توانید جهت سفارش غذای شرکتی در تهران  به وب‌سایت « گروه غذایی دیگان » مراجعه کنید. غذاهایی که که از طرف این گروه به مشتریان ارائه می‌شود از کیفیت، قیمت مناسب، بسته بندی بهداشتی و… برخوردار می‌باشد. جهت اطلاع از نوع غذاها این وب‌سایت را از دست ندهید.

 

غذای پرسنلی

دیدگاهتان را بنویسید

تماس