img img img img

Blog

غذای عمده ارزان

غذای عمده ارزان

غذای عمده ارزان راه کارهایی دارد که فقط توسط یک تهیه غذای شرکتی قابل پیاده سازی است از داشتن محیط و فضای بسیار زیاد جهت آماده سازی غذا گرفته تا تهیه مواد اولیه غذا به صورت عمده و تناژ بالا میتواند در کاهش قیمت در تعداد بالای غذا تاثیرگذار باشد .

تفاوت سفارش غذای عمده از کترینگ های محلی با دیگان!

وقتی یک مجموعه یا واحد صنفی برای سفارش تعداد بالای غذا از کترینگ های محلی اقدام میکند وجود هرگونه اشکال و تاخیر و افت کیفیت کاملا محتمل است چرا که واحدهای صنفی محللی برای پخت و فراوری تعداد و تیراژ غذای عمده طراحی و پایه گذاری نشده اند .

تفاوت تجهیزات کترینگ صنعتی با کترینگ محلی

کترینگ صنعتی دیگان دارای سیستم مجهز گرمایش یکسان از بالا و پایین برای پخت برنج با تیراژ بالا میباشد همچنین با توجه به وجود نیروی کار زیاد در این واحد صنفی در اسرع وقت غذا تبدیل به پرس و ارسال میشود اما در واحدهای تولیدی و کترینگ های محلی این یکی از پروسه های بسیار زمان بر و اتلاف وقت در این مرحله موجب افت  کیفیت آنها میشود .

علت منو غذای شرکتی ارزان در گروه غذایی دیگان چیست ؟!

در این واحد صنفی تمام مواد اولیه مثل گوشت و برنج و روغن و سایر مواد با تناژ بالا و به صورت عمده خریداری میشود و این یکی از اصلی ترین دلالیل ارازن بودن غذای شرکتی با کیفیت در مجموعه دیگان میباشد لازم به ذکز است که قیمت ارزان و کیفیت بسیار بالای غذا یکی از مهم ترین مزیت های رقابتی ما محسوب میشود و میتواند موجبات یک همکاری مستمر را با شرکت ها و کارخانجات و ادارات را فراهم آورد .

بسته بندی و ارسال غذای شرکتی 

بسته بندی و ارسال یه کل تهران و کرج کاملا رایگان انجام میشود و برای خدمات پخت غذا به سایر استان ها و کشور ها به صورت ارسال آشپز و نیرو اقدام میکنیم .

جهت خواندن مقاله

غذای شرکتی ارزان و با کیفیت در تهران کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

تماس