img img img img

Blog

غذای شرکتی در تهران

غذای شرکتی در تهران راه حل افزایش زمان !

تا حالا به این فکر کردید که اگر پرسنل و کارگران و یا کارمندان شما ساعت ها درگیر آماده سازی و گرم کردن و صرف غذای شیفت کاری خودشون هستن و گذشته از این هرج و مرج زیادی در محیط کاری شما ایجاد میشه ؟

آیا میدونستید که مدیران ارشد مجموعه با ارایه غذای پرسنلی میتونن راندمان کاری خودشون رو خیلی بالا ببرن ؟

بله

در حقیقت ارایه غذای پرسنلی میتونه جلوی اتلاف وقت رو بگیره و اگر مجموعه دارای مدیریت درست منابع انسانی باشه میتونه این زمان رو در راستای تولید به کار بگیره و راندمان شرکت رو خیلی بالا ببره !

اگر شما هم دارای شرکت و یا کارخانه هستید برای افزایش تولید و بازده مجموعه خود دنبال راه کار سخت و عجیب نباشید ، غذای پرسنلی بهترین راه کار است !

اما برای اطلاع از قیمت غذای شرکتی در تهران میتوانید روی لینک زیر کلیک کنید :

منو غذای شرکتی 

چرا گروه غذایی دیگان اقتصادی ترین غذای شرکتی را ارائه میکند ؟

ما در دیگان با هدف جذب مشتری و نگه داری از آنها با توجه یه شرایط کنونی اکثر شرکت ها کمترین حاشیه سود را برای خود در نظر گرفته ایم لذا با خرید عمده مواد اولیه توانستیم این مهم را محقق سازیم همچنین با ارایه راه کار های پرداختی منعطف میتوانیم شرایط را برای حضور مجموعه های بیشتر فراهم سازیم !

 

چطور میتوانیم غذای پرسنلی را گرم به مجموعه ها در تهران و کرج برسانیم ؟

دیگان با داشتن وسایل نقلیه ماشینی دارای هیتر های خاص و گرم کن این قابلیت را دارد که به اقسا نقاط تهران و کرج غذا را گرم و رایگان ارسال کند .

در نهایت خدمت شما خواننده محترم عرض میکنیم گروه غذایی دیگان با شرایط منعطف دارای 3 منو کیفی میتواند با نازلترین قیمت غذای شرکت و یا کارخانه شما را تامین کند .

دیدگاهتان را بنویسید

تماس