img img img img

Blog

غذای شرکتی برای چه سازمانهایی مناسب است ؟

غذای شرکتی

برای سازمانهایی مناسب میباشد که اصولا بیشتر از 50 پرسنل دارند چرا که از هرچه تعداد پرسنل بالاتر باشد نداشتن غذای پرسنلی هرج و مرج بیشتری را به ارمغان می آورد !

صرفه جویی در زمان و هزینه هم برای پرسنل و هم برای کارفرما 

در برخی از ارگان ها صاحب مجموعه تمایلی به پرداخت هزینهای غذای پرسنل را ندارد ولی تفکر استراتژیک این موضوع را رد میکند ولی به هر حال گروه دیگان شرایط تقسیم هزینه بین کارگر و کارفرما را فراهم آورده و میتواند با راه حل هایی مناسب این هزینه را بین ایشان تفکیک کند  !

مکان شرکت ها و ادارات متقاضی غذای پرسنلی باید باید چه شرایطی داشته باشد ؟

از جهت لوکیشن قرارگیری در سرتاسر تهران و کرج این شرایط را فراهم آوردیم که شرکت ها و کارخانجات بتوانند از غذای شرکتی گروه غذایی دیگان استفاده کنند لازم به ذکر است ارسال و بسته بندی به کل تهران از طرف این گروه رایگان میباشد !

 

شرایط تخفیف ویژه برای شرکت های دانش بنیان !

شرایطی را فراهم آوردیم که شرکت های دانش بنیان بتوانند از تخفیف حداکثری بهره بگیرند به امید اینکه در رشد و پیشرفت مجموعه های دانش محور سهیم باشیم !

 

پخت غذای شرکتی در محل مشتری چگونه انجام میشود ؟

این گروه شرایط بسیار متفاوت را برای پخت غذا در محل مشتری فراهم می کند به طوری که کوچکترین اشغال فضا در محل مشتری اتفاق می افتد ،

ما مواد اولیه را در محل خودمان آماده و در محل مشتری طبخ میکنیم لذا از بابت حفظ آرامش محیط کاری کوچکترین ضربه ای وارد نمیشود .

 

داشتن 3 منو با درجه کیفی متفاوت

قیمت تمام شده یکی از مهم ترین عامل های تصمیم مشتری در هر جای دنیاست، ما هم با  برنج ایرانی درجه 1 و هم با برنج هندی شرایط پخت غذا را داریم، از طرفی انتخاب گوشت تازه و کشتار روز و گوشت یخ زده را هم به مشتری محول میکنیم بدین ترتیب توانستیم حتی با کمترین قیمت موجود در بازار و بیشترین کیفیت غذای شرکتی را آمده ارایه کنیم .

غذای شرکتی راهکار صرفه جویی در وقت کارخانه ها و شرکت ها

دیدگاهتان را بنویسید

تماس