img img img img

Blog

تهیه غذای شرکتی

تهیه غذای شرکتی 

گروه غذایی دیگان یکی از بزرگترین ارایه کنندگان غذای شرکتی و تهیه غذای شرکتی با قیمت پایین در تهران است که ظرفیت پخت بیش از شش هزار غذا را در فضایی مناسب دارا میباشد ، در کنار قیمت پایین غذای شرکتی این گروه کیفیت بسیار بالایی را دارا می باشد که دو فاکتور مهم را برای ادارات و شرکت ها فراهم آورده است .

مهم ترین فاکتورها برای انتخاب تهیه غذای  از نظر مدیران 

قیمت مناسب غذا

کیفیت بالا به خصوص در تعداد

ارسال سریع و گرم غذا

شرایط پرداخت مناسب و مدت دار

بهترین غذای شرکتی از نظر پرسنل 

داشتن طعم و مزه ی خیلی خوب باشد .

حجم غذا زیاد و قابل قبول باشد .

بعد از خوردن غذای پرسنلی دارای حس خوب و سرحال باشد .

 

سابقه ی فعالیت دیگان 

گروه غذایی دیگان با دو دهه فعالیت در عرصه ی تهیه غذای پرسنلی و اداری دارای سابقه ی بسیار درخشان و همکاری با برندهای بزرگ و محبوب را در کارنامه خود دارد ، همچنین آشپز های بین المللی دارای سابقه طولانی و کافی و بهره گیری از مواد غذایی تازه و روز در رسیدن این مجموعه به افتخارات بزرگ کمک شایانی کرده است .

تهیه غذای اداری دیگان به چه مناطق و چه استان هایی میتواند ارائه خدمات کند 

این گروه غذایی قابلیت ارایه خدمات غذای عمده را به تهران و کرج در اسرع وقت دارا میباشد و با اختلاف بسیار زیادی قیمت ارزان تر و کیفیت بالاتری از کتریمگ های محلی ارائه میکند .

خلاصه مطلب

اگر دارای کارخانه ، اداره یا شرکتی هستید که تعداد پرسنل بالاتر از 50 نفر هستند ، بهترین پیشنهاد برای جلوگیری از هرج و مرج در ساعات نهاری شرکت همچنین بالابردن راندمان و صرفه جویی در زمان پرسنل ، غذای شرکتی است که دیگان یکی از بزرگترین ارایه کنندگان غذای عمده در تهران و کرج است .

دیدگاهتان را بنویسید

تماس