img img img img

Blog

تهیه غذای شرکتی در تهران

تهیه غذای شرکتی در تهران کجاست ؟ با توجه به اینکه غذای پرسنلی روش پخت و ارسال کاملا متفاوتی از غذای خانگی دارد تهیه غذای شرکتی در تهران در شهرک های صنعتی مثل چهاردانگه و یا حسن آباد خالصه یافت میشود ، اما منظور ما از روش پخت متفاوت و ارسال آن چیست ؟ وقتی قرار است برای بیش از صد نفر غذا تهیه و ارسال شود لازمه آن داشتن تجهیزات صنعتی و تجهیزات ارسال غذای گرم است .

چرا کترینگ  محلی نمیتواند با کترینگ شرکتی در قیمت غذای پرسنلی رقابت کند ؟

حجم خرید مواد اولیه در کترینگ های شرکتی به قدری بالاست که قیمت مواد اولیه بیش از بیست درصد ارزان تر از آشپزخانه های محلی است بدین ترتیب پتانسیل ارائه غذای شرکتی ارزان در آشپزخانه های صنعتی بسیار بالا تر است .

 

جهت اطلاع از غذای شرکتی در تهران کلیک کنید .

غذای پرسنلی در تهران و کرج توسط گروه غذایی دیگان با تضمین بهترین قیمت و کیفیت و همچنین ارسال گرم و سریع انجام میشود لازم به ذکر است که این گروه غذایی شرایط پرداختی منعطف را برای کارخانجات و شرکت ها فراهم آورده است .

 

مقایسه منو غذای شرکتی با منو غذای عادی !

در غذای پرسنلی و یا به اصطلاح غذای شرکتی سعی میشود حجم پروتئین و مواد مغذی و آهن بیشتری تامین شود همچنین باید روغن بسیار کمی استفاده شود که پرسنل و کارکنان بعد از خوردن وعده غذایی سبک تر و سرحال تر باشند .

کترینگ کارخانجات و ادارات چرا باید بهداشت بیش از حد معمول رعایت کند ؟

وقتی کار پخت غذا برای افراد بیشتری مطرح میشود یک موضوع خیلی حائز اهیمت است : بهداشت !

چرا که وجود هرگونه میکروب و باکتری میتواند جان انسان های بیشتری را به خطر بیاندازد به همین دلیل در گروه غذایی دیگان افراد با نیت انسان دوستانه بهداشت را با جدیت تمام رعایت میکنند .

دیدگاهتان را بنویسید

تماس