img img img img

Blog

تهیه غذای شرکتی در تهران

تهیه غذای شرکتی در تهران

چطور تشخیص میدید و فکر میکنید بهترین معیار برای انتخاب کترینگ غذای شرکتی ارزان چی هست ؟ تنوع غذای پرسنلی چقدر برای شما مهم هست و به نظر شما انتخاب کترینگ غذای پرسنلی ارزان چقدر اهمیت داره ؟آیا فقط از تهیه غذای عمده و تامین غذای شرکتی فقط سیر شدن پرسنل مهم است؟

کترینگ غذای شرکتی ارزان به ارمغان می آورد از طرفی تامین غذای پرسنلی ارزان برای کارفرما اهمین بالایی دارد دیگان این قابلیت ها را در کنار هم برای شما کارفرما و پرسنل محترم به ارمغان می آورد .

 

منو غذای شرکتی 

منو غذای پرسنلی در گروه غذایی دیگان دارای تنوع کافی است همچنین در این منوغذایی سعی شده از سالاد و دورچین غذا و ماست به عنوان همراه غذا استفاده شود که پرسنل رضایت حداکثری داشته باشند از طرفی وجود دورچین و سالاد باعث حضم راحت تر غذا و حفظ ارزش غذایی در وعده شده و حس رضایت را هرچه بیشتر به ارمغان میآورد .

منو غذای عمده و غذای کارخانجات باید طوری باشد که پرسنل تکرار غذا را اصلا حس نکنند به عنوان مثال اگر یک منو غذایی را در چند هفته تکرار کنیم حدس زن غذا توسط پرسنل حس تکراری بودن و ناخوشایندی میدهد اما اگر تعداد غذای منو بیشتر از 20 مدل باشد پرسنل هر مدل غذا را در 20 روز یکبار تجربه میکنند .

آشپزخانه صنعتی 

آشپزخانه صنعتی دیگان یک تهیه غذای شرکتی در تهران است که میتواند روزانه بیش از 6 هزار غذا را تامین کند و در ارسال هر یک نهایت دقت ار به کار گیرد همچنین بالا نگه داشتن کیفیت محصول آشپزخانه اولویت اول این آشپزخانه صنعتی میباشد همچنین در کنار تامین غذای کارخانجات تامین غذای تالارها و تامین غذای مجالس و تشریفات مجالس از کارهای این گروه صنعتی میباشد که نهایت کیفیت را در تامین غذا به کار میگیرد که بتواند رضایت حداکثری مخاطب را در کنار ارایه خدمات داشته باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

تماس