img img img img

Blog

بهترین کترینگ غذای شرکتی

بهترین کترینگ غذای شرکتی را چطور پیدا کنیم ؟

یکی از معضلات شرکت ها و ادارات پیدا کردن محل تامین غذای پرسنلی خود است البته باید این نکته را مد نظر داشته باشید که فقط در نظر گرفتن قیمت نمی تواند راهکار مناسبی برای بهترین غذای پرسنلی برای شما باشد !

یک راهکار کاربردی بازدید از محل طبخ غذا جهت شرکت و ادارات است !

کترینگ شرکتی خوب باید اول از همه صنعتی باشد صرفا داشتن یک محیط برای طبخ غذا نمیتواند فاکتور مهمی برای تامین غذای اداری باشد ، ساز وکار پخت غذای عمده و غذای عمده ارزان اول از همه داشتن تجهیزات صنعتی و فضای بزرگ جهت بسته بندی است چرا که هرچه فضا و تهویه بیشتر باشد امکان آلایندگی به حداقل میرسد .

راه کار دوم سنجش میزان و تعداد تهیه غدا توسط مجموعه مورد نظر است !

هر چه کترینگ صنعتی خرید را گسترده تر و بیشتر انجام دهد دست آنها در پایین آوردن قیمت غذای عمده بازتر است ، پس به عنوان راه کار دوم همیشه بسنجید که آشپزخانه صنعتی مورد نظر چقدر و چه تعدا غذا در روز طبخ میکند .

 

راه کار سوم نحوه ی ارسال غذای کارخانجات توسط آشزخانه مورد نظر است !

داشتن ماشین آلات ارسال گرم جهت ارسال غذای کارخانه جات یکی از مهم ترین فاکتور های هر شرکت یا اداره ای در انتخاب مجموعه است البته باید در نظر گرفت که اهمیت این موضوع از قیمت غذای عمده خیلی بیشتر است چرا که هرچقدر هم مجموعه غذای شرکتی را ارزان ارایه کند اگر داغ و تازه ارسال نکند تقریبا بی فایده است !

به عنوان پیشنهاد اگر دنبال غذای پرسنلی ارزان هستید حتما روی لینک کلیک کنید و مقاله مربوط را بخوانید !

به عنوان یک پیشنهاد ما دیگان  را به عنوان بهترین کترینگ غذای شرکتی ارزان پیشنهاد میکنیم امیدواریم با دریافت خدمات این گروه غذایی سربلند و شاد و سربلند باشید .

همیشه به یاد داشته باشید در کنار کیفیت و قیمت حس خوب بعد از غذا بسیار حایز اهمیت است !

دیدگاهتان را بنویسید

تماس