img img img img

Blog

از کجا برای شرکتم غذا سفارش بدم

از کجا برای شرکتم غذا سفارش بدم

سفارش غذای شرکتی برای مجموعه ها همیشه یک چالش مهم محسوب میشود اما آیا مجموعه ای به صورت خیلی تخصصی برای حل این چالش وجود دارد ؟

بله غذای پرسنلی ارزان دیگان با فضای بسیار مناسب و بزرگ همچنین در دست داشتن نیروی کار متعهد و متخصص پاسخی مناسب برای تهیه غذای شرکتی  در تهران و کرج است .

چطور برای شرکتم غذای شرکتی سفارش بدم ؟

با ارتباط گیری با کارشناسان فروش گروه غذایی دیگان میتوان بعد از یک روز کاری و هماهنگی های لازم در خصوص عقد قرارداد غذای شرکتی ارزان سفارش را ثبت و غذای پرسنلی را تهیه و دریافت کرد .

لازم به ذکر است تنوع غذایی در تهیه غذای شرکتی دیگان بسیار بالا و از غذاهای مدرن و روز هم در جهت بالا بردن رضایت پرسنل استفاده میکند .

غذای پرسنلی با قیمت پایین چطور ممکن میشود ؟

یکی از اصلی ترین سوال هایی که در شروه همکاری از مجموعه سوال میشود این است که چطور ممکن است بین قیمت تهیه غذای عادی با تهیه غذای شرکتی انقدر اختلاف وجود داشته باشد ؟ پاسخ این است که هرچه تعداد طبخ غذا بالا برود هزینه مواد اولیه و نیروی انسانی پایین تر میاید و ما توانسته ایم به این سوال که از کجا برای شرکتم غذا سفارش بدم پاسخی مطمئن باشیم طوری که رضایت 100 درصدی تمام مجموعه هایی که از ما سفارش غذای ارزان شرکتی داشته اند را به دست بیاوریم ، لازم به ذکر است در کناز تمام این موارد نظرسنجی مستمر گروه غذایی دیگان اعتماد کاربران و رضایت آنها را دوچندان کرده است .

بالا بردن رضایت پرسنل

ارائه دسر و آبمیوه عمده در گروه غذایی دیگان در راستای بالابردن رضایت کارکنان شرکت انجام میشود طبق نظرسنجی ما بیش از 80 درصد شرکت هایی که در مجموعه خود از میان وعده شرکتی استفاده کرده اند رضایت پرسنل بالاتر و دچار چالش های خیلی کمتر نیرو های انسانی شده اند  .

دیدگاهتان را بنویسید

تماس